Standard / FreeAccess 750 kg

Winda załądowcza dla samochodów ciężarowych o masie całkowitej od 3,5 t do 7,5 t

Otwieranie, zamykanie, podnoszenie, opuszczanie - tak można by określić wymagania wobec windy tylnej. W klasach pojazdów lekkich główną rolę odgrywa ładowność. W tym celu firma BÄR oferuje zoptymalizowany pod względem wagi BC 750 S2L. Jeśli często używa się zaczepu kulowego, zaletą BC 750 S4 jest stała osłona przeciwnajazdowa. Podczas transportu towarów o dużych gabarytach, BC 750 S2S zapewnia wsparcie dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu i wysokim platformom. A w przypadku częstego wyjmowania mniejszych ilości towaru, pionowo składana platforma FreeAccess w modelu BC 750 A2L umożliwia przez cały czas swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Kluczowym czynnikiem dla wszystkich tych Cargoliftów jest technologia 2=4 (S2 z 2 siłownikami) lub zoptymalizowany pod względem wagi dalszy rozwój sprawdzonych produktów S4 (4 siłowniki). Ponieważ stabilne i jednocześnie lekkie windy są optymalnym towarzyszem dla klasy pojazdów lekkich.

Bär Cargolift Standard / FreeAccess 750 kg - Zaprojektowane dla podwozi samochodów dostawczych

Samochody dostawcze o masie całkowitej do 7,5 t mają różne podwozia. Z reguły są one wyposażone w windy tylne o udźwigu 750 kg. Ponadto, wymagania dotyczące wind tylnych w klasach pojazdów lekkich są tak samo zróżnicowane jak ich zastosowanie. Dlatego BÄR wspiera czterema różnymi wariantami wind o udźwigu 750 kg.

BC 750 S2L

Gdy ładowność jest najważniejsza, ta winda podnosi 750 kg, a sama waży tylko 160 kg

BC 750 S2S

Dla ciężkich ładunków i wysokich platform, ta winda oferuje duży prześwit 750 mm

BC 750 S4

Ze stałą belką przeciwnajazdową i czterema siłownikami

BC 750 A2L

Dla maksymalnej elastyczności, składana pionowo platforma FreeAccess umożliwia zawsze swobodny dostęp

Wyposażenie dla Bär Cargolift Standard / FreeAccess 750 kg

Mnogość różnych podwozi oraz różnorodne wymagania prowadzą do specyficznego wyposażenia dla grupy produktów Standard / FreeAccess 750 kg. Jednocześnie ważne znaczenie ma prosta i bezpieczna obsługa. Wykwalifikowani kierowcy są przecież cenni i muszą być optymalnie wspierani w swojej pracy. Tutaj znajdą Państwo wybór dostępnego wyposażenia, więcej informacji czeka na Państwa w broszurze portfolio.

Standardowa skrzynka kontrolna BC 750

Dzięki skrzynce sterującej mogą Państwo korzystać z podstawowych funkcji windy. Ponadto za pomocą skrzynki sterującej można wyłączyć światła sygnalizacyjne, zapisać kąt wznoszenia/opadania, a w przypadku BC 750 S4 jednocześnie otworzyć i opuścić platformę za pomocą QuickShift.

Film z obsługi BC 750 S4 ze skrzynką sterującą na YouTube

Dowiedz się więcej o funkcjach dodatkowych

Proste i jednocześnie bezpieczne sterowanie radiowe - Bär SmartControl Basic

BÄR oferuje pilot radiowy Bär SmartControl Basic do obsługi podstawowych funkcji drogą radiową. Ponieważ wystarczą trzy przyciski sterujące! Bezpieczeństwo zapewnia detekcja bliskiego zasięgu i AutoStop45° przy zamykaniu platformy. 

Film operacyjny BC 750 S4 z Bär SmartControl Basic na YouTube

Dowiedz się więcej o obsłudze radiowej

Aluminiowa platforma - składana lub o pełnej szerokości

Wszystkie BC 750 są wyposażone w lekką i jednocześnie stabilną platformę aluminiową. Składana platforma FreeAccess jest z tyłu lakierowana proszkowo na kolor białego aluminium RAL 9006; tył szerokich platform standardowych jest standardowo z naturalnego aluminium. Antypoślizgowy bieżnik platformy TracGrip zwiększa bezpieczeństwo na platformie. Alternatywnie dostępny jest redukujący hałas bieżnik SilentGrip.

Dowiedz się więcej

Dla bezpiecznego transportu Twoich kontenerów rolkowych - Zabezpieczenie przed staczaniem się wózków na kółkach / muldy

W firmie BÄR zabezpieczenia rollstop są tak samo wytrzymałe jak platforma, na której są umieszczone. Ponieważ każde zabezpieczenie rolkowe BÄR ma podwójne dno. BC 750 A2L jest standardowo wyposażony w zabezpieczenie przed stoczeniem 2ad. W przypadku BC 750 S mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy zabezpieczeniem przed stoczeniem 2ad i 2rd; BC 750 S2S może być również wyposażony w koryta.

Dowiedz się więcej

Obudowa agregatu z elektroniczną jednostką sterującą eBC Controller

Silnik i jednostka sterująca są łatwo dostępne i jednocześnie zabezpieczone w obudowie agregatu. W razie potrzeby możliwa jest prosta awaryjna obsługa czterech podstawowych funkcji za pomocą przycisków na sterowniku eBC.

Dowiedz się więcej o sterowniku eBC

Adapter montażowy do BC 750 S2L / S2S / A2L

Ze względu na dużą różnorodność podwozi, do większości podwozi wymagany jest adapter montażowy. Jest on wykonany z lekkiego aluminium, ale zwiększa wagę windy. Więcej szczegółów można znaleźć w broszurze Portfolio lub w broszurze BC 750:

pdf pobierz broszurę o Bär Cargolift o udźwigu 750 kg

Hak holowniczy do zaczepu kulowego dla BC 750 S2L / S2S / A2L

Opcjonalnie dostępna jest konsola zaczepu dla sprzęgu z głowicą kulową z europejskim dopuszczeniem części (Teile-ABE). Wartość D 19,9 kN, obciążenie dyszla maks. 200 kg, ciężar ok. 45 kg. Wymagane jest wstępne wyposażenie elektryczne po stronie pojazdu! Kula sprzęgająca jest dostępna opcjonalnie.

Zestawy montażowe dla BC 750 S4

Różnorodność podwozi prowadzi do specyficznych dla danego pojazdu zestawów mocujących dla BC 750 S4. Są one zaprojektowane tak, aby były lekkie, ale zwiększają masę windy. Więcej szczegółów znajdziesz w broszurze portfolio lub w broszurze BC 750:

pdf pobierz broszurę o Bär Cargolift o udźwigu 750 kg

pdf pobierz Zestawy montażowe dla BC 750 S4

Konsola holownicza do zaczepu z głowicą kulową o regulowanej wysokości dla BC 750 S4

Konsola dla zaczepu z głowicą kulową z europejską homologacją części (Teile-ABE) jest dostępny jako opcja. Wartość D 23,5, kN, obciążenie dyszla maks. 185 kg, ok. 14 kg. Wymagane jest wstępne wyposażenie elektryczne po stronie pojazdu! Kula sprzęgająca jest dostępna opcjonalnie.

Powiązane treści dla Bär Cargolift Standard / FreeAccess 750 kg

Jednostka sterująca Bär Control EVO

Standardową skrzynkę sterującą można zastąpić jednostką obsługową Bär Control EVO.

Dowiedz się więcej

Wykorzystaj dane swojej windy Bär Cargolift!

Wszystkie windy Bär Cargolift są wyposażone w interfejs danych Bär CargoConnect. Jeśli opcja oprogramowania jest aktywna i elektroniczna jednostka sterująca eBC Controller jest podłączona do Państwa telematyki, można korzystać z danych.

Film Bär CargoConnect na YouTube

Dowiedz się więcej

Całodobowe doradztwo - rekomendacja produktu MyCargolift

Znasz swój pojazd i swoje zadanie transportowe - znajdź dla niego odpowiedni podnośnik! Ponieważ rekomendacja produktu MyCargolift określa odpowiednią windę Bär Cargolift na podstawie pięciu informacji. Wypróbuj to od razu!

Uruchom wyszukiwarkę produktów MyCargolift

Czy winda pasuje do pojazdu?

Pojazd stoi na placu i chcesz sprawdzić, czy montaż jest możliwy? Tutaj właśnie przydaje się program do obliczania osprzętu Bär. BÄR oferuje to rozwiązanie online od 2008 roku - siedem dni w tygodniu, przez cały dzień! Najlepiej wcześniej wypełnić arkusz wymiarowy, aby mieć wszystkie dane pod ręką.

Sprawdź mocowanie

Instrukcja obsługi specyficzna dla numeru seryjnego HowToCargoLift

W profesjonalnym transporcie dystrybucyjnym jedna kwestia jest najważniejsza: prosta i bezpieczna obsługa. Wykwalifikowani kierowcy są dziś cenieni dlatego muszą być optymalnie wspierani w swojej pracy. Dlatego w internetowym szkoleniu dla kierowców HowToCargoLift znajdziesz instrukcję obsługi swojego Cargolift. Z obrazkami i filmami. W jedenastu językach.

Na stronę HowToCargoLift