Obsługa windy z kabiny kierowcy przez pilota radiowego Bär SmartControl

Obsługa tylnego podnośnika z kabiny i jednoczesny podgląd na tył pojazdu

Manewrowanie ciężarówką i standardową windą towarową na rampie wymaga dużej praktyki - lub Bär SmartControl CabinControl. W połączeniu z dwoma tylnymi kamerami jazdy i monitorem w kabinie możesz obsługiwać i ustawiać windę idealnie na swoim miejscu - w razie potrzeby z liniami orientacyjnymi na monitorze (opatentowane).

System Bär SmartControl CabinControl oszczędza czas i nerwy, umożliwiając obsługę windy z kabiny kierowcy z pełną widocznością - dzięki czemu procesy logistyczne mogą przebiegać bez przerwy, a pogoda nie ma znaczenia!

Dla szybszego podejścia do rampy

​Bär SmartControl CabinControl oferuje w połączeniu z Bär Cargolift Standard S4...

...Funkcja QuickShift w standardzie do jednoczesnego otwierania i opuszczania platformy bezpośrednio po włączeniu.

Po QuickShift możliwe jest automatyczne zatrzymanie jazdy pod rampą.

Linie orientacyjne na monitorze ułatwiają umieszczenie platformy na rampie.

Bär SmartControl CabinControl składa się z:

Bär SmartControl Plus ze stacją dokującą, dwiema kamerami cofania z tyłu pojazdu i podzielonym monitorem w kabinie kierowcy. System kamery cofania z monitorem nie wchodzi w zakres dostawy CabinControl.

Film operacyjny Bär SmartControl CabinControl na YouTube

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa w terenie - system wspomagania Bär VisionAssist w połączeniu z Bär SmartControl CabinControl

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Z tym wymogiem system wspomagania Bär VisionAssist jest dla Państwa istotny: Podczas obsługi windy, kamera tylna AI monitoruje wcześniej zdefiniowany promień ruchu platformy. Jeśli osoba wejdzie w ten obszar, polecenie obsługi zostaje natychmiast automatycznie zatrzymane. Niebezpieczna sytuacja jest bezpośrednio wyświetlana kierowcy na monitorze w kabinie kierowcy. Po automatycznym zatrzymaniu i sprawdzeniu niebezpiecznej sytuacji, kierowca może kontynuować pracę. Wraz ze sterowaniem kabinowym Bär SmartControl można zintegrować również inne systemy skrętu zgodnie z R158.

Więcej informacji o systemie sterowania kabiną Bär SmartControl

Bär SmartControl Plus ze stacją dokującą

Dla Bär Cargolift jest podstawą sterowania kabinowego - pilot radiowy Bär SmartControl Plus z Docking Station.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie diagnostyczne Bär CargoCheck

Ustawienia dla Bär SmartControl - takie jak parametryzacja zasięgu bliskiego i roboczego - są możliwe w oprogramowaniu diagnostycznym Bär CargoCheck.

Dowiedz się więcej

Inteligentny eBC Controller

Sterownik, który myśli za siebie. Ponieważ jest on podstawą dla Bär SmartControl.

Dowiedz się więcej