Niezawodne zasilanie dzięki SmartCharge

Ponieważ celem jest maksymalna dostępność

SmartCharge, znormalizowane rozwiązanie w zakresie zasilania wind montowanych w przyczepach i naczepach. Już od 2008 elektronicznie sterowany system ładowania dodatkowych akumulatorów SmartCharge SC-VEHH niezawodnie zabezpiecza zasilanie wind Bär Cargolifts. Jasnoszare, 7-pinowe gniazdo gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania dzięki:

  • Optymalnym rozmiarom
  • Ograniczeniu natężenia prądu za pomocą elektroniki (w krótkim czasie do 50 A, w długim – do 30 A)
  • Standaryzowane złącze wtykowe i przyporządkowanie PIN (ISO 25981)
  • Sygnalizacja zakłóceń systemu ładowania przez sygnał świetlny (migające światło na włączniku windy) w kabinie kierowcy i sygnał dźwiękowy wydobywający się z płytki eBC
  • Wodoszczelne wykonanie (stopień ochrony IP 69K)

Ponadto SmartCharge SC-VEHH umożliwia wysłanie sygnału zwrotnego do kabiny kierowcy, informujący o pozycji windy do jazdy zgodnie z DIN EN 1756-1. Dzięki znormalizowanemu połączeniu wtykowemu różne pojazdy ciągnące i przyczepy mogą być ze sobą dowolnie łączone z wykorzystaniem technologii SmartCharge. Bliższe informacje dotyczące SmartCharge znajdziecie Państwo w pliku.

Przejście z CEKON na SmartCharge

Czy korzystają Państwo z gniazda CEKON, ale chcieliby przejść na SmartCharge? W .pdf znajdują się informacje dotyczące takiej możliwości. Oczywiście chętnie Państwu również doradzimy:

Kontakt

Więcej informacji o SmartCharge

Zasilanie w katalogu części zamiennych

Czy to kabel ładowania SmartCharge, kable zasilające, główne kable zasilające, kable zasilające sterujące, bezpieczniki lub inne części elektryczne - cyfrowy katalog części zamiennych Bär ma gotowy wybór najbardziej popularnych części! A co najlepsze: wystarczy jedno kliknięcie na zdjęcie lub numer artykułu, aby zobaczyć i zamówić dokładnie tę oryginalną część zamienną w WebShopie (wymagana rejestracja).

Dowiedz się więcej

Inteligentny sterownik eBC

Sterownik z pamięcią: eBC Controller rejestruje i zapamiętuje zaniżone napięcie.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie diagnostyczne Bär CargoCheck

Spójrz na krzywą napięcia lub ustal inne, elektryczne usterki.

Dowiedz się więcej