Bär Cargolift Falt

Podnośnik składany

Często Potrzebujecie Państwo wolnego dostępu do drzwi zabudowy, na przykład przy załadunku i rozładunku na rampie? Standardowa platforma przeszkadzałaby w szybkim dostępie do zabudowy? Bär Cargolift Falt jest więc idealnym rozwiązaniem.

W pozycji jezdnej składany pomost załadunkowy Bär Cargolift Falt „ znika” pod podłogą pojazdu. Dzięki temu możliwy jest nieograniczony dostęp do tyłu zabudowy. Gdy urządzenie jest potrzebne, przez hydrauliczne opuszczenie i ręczne otwarcie platformy, uzyskujemy platformę z łatwością mieszczącą europaletę lub 2 rollkontenery.

Przy częstych załadunkach i rozładunkach na pochyłościach, lub w przypadku , gdy platforma ma być pomostem przejazdowym między zabudową a rampą , BÄR poleca wersję 4-siłownikową - F4. Windy Bar Falt F4 wyposażone są oprócz dwóch siłowników podnoszących jak w wersji F2, również w dwa siłowniki pochyłu, umożliwiające sterowanie platformą w pozycji horyzontalnej.

Ta grupa produktowa obejmuje windy hydrauliczne:

  • BC 1000 F2
  • BC 1000 F4
  • BC 1500 F2
  • BC 1500 F4
  • BC 2000 F2
  • BC 2000 F4

Wyposażenie dla Bär Cargolift Falt

Standardowa jednostka sterująca Bär Control EVO

Intuicyjnie użyteczna, solidnie zbudowana i perfekcyjnie obsługiwana nawet w rękawicach dzięki przełącznikom krzyżowym - taka jest jednostka obsługi Bär Control EVO. Jako opcja, winda może być włączana i wyłączana za pomocą lewej dźwigni. BÄR nazywa tę opcję SwitchKey. 

Film operacyjny dla Bär Cargolift Falt z Bär Control EVO na YouTube

Dowiedz się więcej

Proste i bezpieczne sterowanie radiowe - Bär SmartControl Basic

BÄR oferuje pilot radiowy Bär SmartControl Basic do obsługi podstawowych funkcji drogą radiową. Ponieważ trzy przyciski sterujące są wystarczające! Bezpieczeństwo wynika z detekcji bliskiego zasięgu.

Dowiedz się więcej

Składana platforma aluminiowa

Wszystkie składane Cargolifty są wyposażone w lekką i jednocześnie stabilną platformę aluminiową. Składanie ręczne jest przyjazne dla użytkownika dzięki odciążeniu sprężynowemu. Tylna część platformy jest standardowo wykonana z naturalnego aluminium. Antypoślizgowy bieżnik platformy TracGrip zwiększa bezpieczeństwo na platformie. Alternatywnie dostępny jest redukujący hałas bieżnik SilentGrip.

Dowiedz się więcej

Dla bezpiecznego transportu Twoich kontenerów rolkowych - Zabezpieczenie przed staczaniem się wózków na kółkach 2rd

Zabezpieczenie przed stoczeniem 2rd umożliwia jednoczesny transport dwóch kontenerów z rolkami. Klapy zabezpieczające mają kąt otwarcia 43° dla średnic rolek do 110 mm. Klapy otwierają się pojedynczo za pomocą jednej dźwigni na klapę i mają dwie pozycje przełączania.

Film operacyjny dla rollstopy 2rd na YouTube

Dla bezpiecznego transportu Twoich kontenerów rolkowych - Zabezpieczenie przed staczaniem się wózków na kółkach 2ad

Zabezpieczenie przed odwijaniem 2ad umożliwia jednoczesny transport dwóch kontenerów z rolkami. Klapy zabezpieczające mają kąt otwarcia 110° dla średnic rolek do 200 mm. Klapy otwierają się pojedynczo za pomocą jednej dźwigni na klapę i mają dwie pozycje przełączania.

Film operacyjny dla rollstopy 2ad na YouTube

Więcej informacji na temat Bär Cargolift Falt

Wykorzystaj dane swojej windy Bär Cargolift!

Wszystkie windy Bär Cargolift są wyposażone w interfejs danych Bär CargoConnect. Jeśli opcja oprogramowania jest aktywna i elektroniczna jednostka sterująca eBC Controller jest podłączona do Państwa telematyki, można korzystać z danych.

Film Bär CargoConnect na YouTube

Dowiedz się więcej

Całodobowe doradztwo - rekomendacja produktu MyCargolift

Znasz swój pojazd i swoje zadanie transportowe - znajdź dla niego odpowiedni podnośnik! Ponieważ rekomendacja produktu MyCargolift określa odpowiednią windę Bär Cargolift na podstawie pięciu informacji. Wypróbuj to od razu!

Uruchom MyCargolift

Instrukcja obsługi specyficzna dla numeru seryjnego HowToCargoLift

W profesjonalnym transporcie dystrybucyjnym jedna kwestia jest najważniejsza: prosta i bezpieczna obsługa. Wykwalifikowani kierowcy są dziś cenieni dlatego muszą być optymalnie wspierani w swojej pracy. Dlatego w internetowym szkoleniu dla kierowców HowToCargoLift znajdziesz instrukcję obsługi swojego Cargolift. Z obrazkami i filmami. W jedenastu językach.

Na stronę HowToCargoLift