Praktyczna ochrona inwestycji przez BÄR

Gwarancja, przedłużenie gwarancji, umowa na konserwację i naprawę

Łańcuch logistyczny może funkcjonować tylko wtedy, gdy wszystkie jego poszczególne ogniwa są ze sobą niezawodnie powiązane. Aby zagwarantować tę niezawodność, BÄR przywiązuje ogromną wagę do najwyższej jakości poszczególnych komponentów podczas projektowania, produkcji i montażu swoich wind. Jest to podstawą szerokiej gwarancji oraz dodatkowych ofert zapewniających praktyczną ochronę inwestycji.

Masz wybór pomiędzy:

Umowa na konserwację i naprawę Bär CargoRate

Pełny serwis, zero ryzyka. Z umową na konserwację i naprawę, trudno przewidywalne koszty utrzymania windy w cyklu życia można zamienić w stałą ratę miesięczną. A nasi certyfikowani partnerzy serwisowi utrzymają Państwa urządzenie dźwigowe Bär zawsze w najlepszym stanie. Przez cały okres życia produktu.

pdf-Download Broszura Bär CargoRate

Przedłużenie gwarancji Bär CargoProtect

Sukces nie jest przypadkiem. Wykupując przedłużoną gwarancję dla swojej windy Bär Cargolift można znacznie wydłużyć okres gwarancji poza standardowe 24 miesiące.

24 miesiące gwarancji

Z BÄR otrzymują Państwo 24 miesiące gwarancji na części i robociznę nowych wind, jak również 24 miesiące gwarancji na oryginalne części zamienne Bär. Zgłoszenia gwarancyjne można składać za pośrednictwem sklepu internetowego Bär Cargolift.

informacje pdf o gwarancji

Podstawą długotrwałego efektywnego użytkowania Twojej windy Bär Cargolift jest regularna kontrola i konserwacja:

Regularna konserwacja

Regularna konserwacja zapewnia niezawodne działanie urządzenia dźwigowego w codziennym zastosowaniu. Przy tym jest warunkiem zachowania roszczenia gwarancyjnego w drugim roku użytkowania oraz zgodna z przepisami UDT. Czynności konserwacyjne odnotowywane są w Dzienniku Konserwacji. Jeżeli go Państwo jeszcze nie mają , prosimy o kontakt z naszym Działem Serwisu.

Pobierz pdf Działem Serwisu

Regularna kontrola

Regularna kontrola zgodnie z przepisami UDT pozwoli nie tylko utrzymać urządzenie w idealnym stanie, zaoszczędzi czas i pieniądze, ale daje również komfort bezpiecznego używania dla personelu. Nasi pracownicy chętnie poinformują Państwa o wymaganiach związanych z przedłużeniem rejestracji windy w UDT.

Dalsze treści dotyczące gwarancji i ochrony inwestycji

Twój portal serwisowy - Bär Cargolift WebShop

W WebShopie znajdziecie Państwo oczywiście wszystkie oryginalne części zamienne Bär. Można również zgłosić roszczenie gwarancyjne i połączyć je bezpośrednio z zamówieniem części. Status rozpatrywania reklamacji można śledzić w przeglądzie. Partner serwisowy Bär przesyła również faktury serwisowe dla umowy serwisowej Bär CargoRate do BÄR poprzez WebShop.

Odwiedź WebShop

Trwały serwis wymaga wysokiej jakości części zamiennych

Jako producent, BÄR wie

  • jakie części są zainstalowane
  • które oryginalne części zamienne zostały udoskonalone w celu zapewnienia maksymalnej żywotności oraz
  • jak współdziałanie komponentów prowadzi do optymalnej wydajności w danym zastosowaniu windy.

Dowiedz się więcej