Oryginalne części zamienne BÄR

W zastosowaniach profesjonalnych kluczową kwestią jest maksymalna dostępność. Regularne przeglądy i konserwacja przy użyciu oryginalnych części zamiennych odgrywają kluczową rolę zarówno dla pojazdu, jak i dla podnośnika. Ponieważ tylko producent zna zainstalowane komponenty i dostarcza dokładnie pasującą oryginalną część zamienną.

W Bär Cargolift otrzymują Państwo oryginalne części, które pod względem konstrukcyjnym i jakościowym odpowiadają komponentom seryjnym. Korzystasz z dalszego rozwoju komponentów, jak również z kontroli jakości i 24-miesięcznej gwarancji na oryginalne części zamienne. Ponadto, gwarancja i zgodność CE windy są zachowane tylko wtedy, gdy używane są oryginalne części. Nawet po upływie okresu gwarancyjnego oryginalne części zamienne utrzymują Twoje urządzenie w doskonałym stanie przez cały okres eksploatacji - dzięki wiedzy producenta.

Zamówienie części zamiennych w każdej chwili w WebShopie

WebShop pomoże Ci znaleźć odpowiednią oryginalną część zamienną Bär: BÄR zaleca identyfikację części według numeru seryjnego i widoku rozstrzelonego, ponieważ daje to dostęp do listy części. Alternatywnie można znaleźć odpowiednią część za pomocą różnych opcji wyszukiwania. Ponadto, ponad 2.000 oryginalnych części zamiennych jest dostępnych w postaci obrazów 3D, dzięki czemu można je obracać i przekręcać. W sklepie internetowym korzystacie Państwo z dodatkowego rabatu internetowego oraz eliminacji zryczałtowanej opłaty za opakowanie.

pdf - pobierz broszurę WebShop

Odwiedź WebShop

Oryginalne części zamienne BÄR w katalogu cyfrowym

Przeglądaj cyfrowy katalog części zamiennych. Klikając na zdjęcie części lub numer materiału, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do tej części zamiennej w WebShopie - pod warunkiem, że jesteś zarejestrowany. Oprócz wyboru naszych najbardziej popularnych oryginalnych części zamiennych BÄR, nowy katalog części zamiennych zawiera dalsze informacje na temat specyficznych dla Bär technologii i innowacji, jak również możliwości doposażenia, naszego serwisu i naszych usług online. Przekonaj się sam:

Do katalogu

Doradztwo i dostępność oryginalnych części zamiennych BÄR

Wolisz osobiste porady? W takim przypadku nasi specjaliści z firmy Bär Cargolift Polska Sp. z o.o. chętnie Państwu pomogą. Można się z nami skontaktować telefonicznie, faksem lub drogą mailową.

Nasza spółka Bär Cargolift Polska Sp. z o.o. posiada oddziały z magazynami części zamiennych w Gdańsku, Błoniu k/Warszawy i Kozichgłowach k/Poznania. Ponadto, nasi polscy partnerzy serwisowi Bär dysponują najczęściej stosowanymi częściami zamiennymi. Zapewnia to szybką dostępność części dla Państwa.

Osoba kontaktowa

Dostępność oryginalnych części zamiennych firmy BÄR

W ostatnich latach gruntownie zmieniliśmy naszą logistykę części zamiennych. Magazyn centralny w Heilbronn w Niemczech mieści obecnie około 1500 różnych oryginalnych części zamiennych BÄR na 580 metrach kwadratowych. Są one składowane w zoptymalizowanych ilościach w regałach typu fast-pick, dwóch zautomatyzowanych regałach wysokiego składowania i regału wysokiego składowania do nośników dużych ładunków. Zapewnia to szybką dostępność części.

Opcje wysyłki oryginalnych części zamiennych BÄR

W Polsce możesz wybrać:

  • DHL Parcel Polska - dostawa do końca następnego dnia roboczego przy zamówieniu do godz. 12:00
  • Przesyłki wielkogabarytowe Raben – dostawa do końca następnego dnia roboczego przy zamówieniu do godz. 11:00

Jeśli części są wysyłane z magazynu centralnego w Heilbronn w Niemczech, wybieramy dla Ciebie najwygodniejszy sposób wysyłki. Bierzemy pod uwagę wagę i rozmiar, kraj docelowy i pilność. Prosimy o uwzględnienie godziny granicznej o 16:30 w przypadku pilnych zamówień.

W Europie możesz wybrać:

  • Night Star Express - terminy wysyłki na życzenie
  • DHL Express 12:00 - dostawa do godziny 12:00 dnia następnego, nie w soboty, niedziele i inne święta
  • DHL Express – dostawa następnego dnia (do końca nast. dnia roboczego), nie w soboty, niedziele i inne święta
  • Poczta / DHL Paket – dostawa w ciągu 2-4 dni
  • Transport przez spedytorów dużych oryginalnych części zamiennych

Powiązane treści o częściach zamiennych do windy ogrodowej

Kompetentna pomoc - sieć partnerów serwisowych BÄR

Znajdź najbliższego partnera serwisowego Bär w GoogleMaps.

Do wyszukiwania partnerów serwisowych

Oprogramowanie diagnostyczne Bär CargoCheck

Podłączony przez standardowy kabel USB (port A/B), Bär CargoCheck ułatwia szybką i ukierunkowaną diagnostykę usterek, jak również parametryzację urządzeń Cargolift zgodnie z wymaganiami i modernizację.

Dowiedz się więcej