Wyszukiwanie partnerów serwisowych w GoogleMaps

Okresy przestoju pojazdu są bardzo kosztowne. Aby udzielić możliwie jak najszybszej pomocy, Bär Cargolift udostępnia internetową wyszukiwarkę Partnerów Serwisowych - wyszukiwanych wg regionu na mapie lub z listy z wyborem kraju i miejscowości.

Google
Kartendaten ©2023 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Kartendaten ©2023 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google

Dalsze treści o serwisie

Dowiedz się, jak działa winda tylna - HowToCargoLift

Zeskanuj kod QR na jednostce sterującej i zobacz instrukcje dotyczące dokładnie tej windy - w tym obsługi awaryjnej.

Albo wpisz na stronie internetowej numer seryjny - znajdziesz go na tabliczce znamionowej lub jednostce sterującej Twojej windy.

Na stronę HowToCargoLift

Zostań partnerem serwisowym BÄR

Nic nie zmienia się tak szybko jak technologia. Aby uwzględnić te ciągłe zmiany, Bär Cargolift organizuje profesjonalne i kompleksowe szkolenia serwisowe. Na tych kursach wiedza teoretyczna jest bezpośrednio sprawdzana w praktycznej sesji rozwiązywania problemów.

Dowiedz się więcej

Wszystkie informacje o częściach zamiennych i serwisie

Przeglądaj cyfrowy katalog części zamiennych. Klikając na zdjęcie części lub numer materiału, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do tej części zamiennej w WebShopie - pod warunkiem, że jesteś zarejestrowany. Oprócz wyboru naszych najbardziej popularnych oryginalnych części zamiennych BÄR, nowy katalog części zamiennych zawiera dalsze informacje na temat specyficznych dla Bär technologii i innowacji, jak również możliwości doposażenia, naszego serwisu i naszych usług online. Przekonaj się sam:

Odwiedź katalog części zamiennych