NOWOŚĆ: Bär Cargolift WebShop - teraz wersja w języku polskim (PL 01/2021)

Do tej pory nasz Bär Cargolift WebShop był dostępny w języku niemieckim, angielskim, francuskim, holenderskim, włoskim i hiszpańskim. Teraz korzystanie z WebShopu możliwe jest również w języku polskim! Na naszej stronie wprowadziliśmy także nowe funkcje, które przedstawimy Państwu poniżej.

» Do sklepu internetowego Bär Cargolift

 • Opcje wyszukiwania
  Oprócz tradycyjnego wyszukiwania części poprzez wskazanie jej na rysunku, teraz można odnaleźć pasującą cześć wpisując jej nazwę , przeszukując grupę produktów ( np. hydraulika ) lub przez wpisanie jej numeru katalogowego w odpowiednią rubrykę.
 • Identyfikacja części
  Dzięki licznym zdjęciom modelów 3D mogą Państwo łatwo i szybko rozpoznać i znaleźć części zamienne, za pomocą tylko jednego kliknięcia myszką!
 • Pobieranie dokumentów
  Teraz mogą Państwo pobrać liczną dokumentację techniczną, taką jak schematy elektryczny czy hydrauliczny powiązaną z numerem seryjnym windy.
 • Informacje dotyczące konserwacji i przeglądów gwarancyjnych
  Wszelkie informacje na temat elementów podlegających konserwacji w windach Bär Cargolift znajdą Państwo w naszym Protokole Konserwacji. Po wprowadzeniu numeru seryjnego zobaczą Państwo również, które elementy muszą być wymienione oraz w jakim czasie należy dokonać wymiany.

Czują się Państwo zachęceni? Prosimy kliknąć poniżej:

» Do sklepu internetowego Bär Cargolift

Nie mają Państwo jeszcze założonego konta? Pomożemy Państwu.

Czekamy na Państwa opinie na temat nowego, polskiego sklepu internetowego Bär Cargolift WebShop.

NOWOŚĆ: cyfrowy katalog oryginalnych części zamiennych BÄR (SI 01/2022)